Potřebujete poradit nebo objednat? Volejte +420 601 141 344.               PRODUKTY JSOU URČENY POUZE LÉKAŘŮM A LABORATOŘÍM!


Reklamace

Reklamace

V případě, že zboží, které jste od nás obdrželi, je poškozené či nefunkční, okamžitě nás prosím kontaktujte na:
e-mailové adrese:info@stomadental.cz
Na adrese skladu a expedice:
STOMADENTAL team s.r.o.
Svárov 1389
755 01 Vsetín mobil: +420 601 141 344
POZOR! Pokud je balík viditelně poškozen nebo je-li porušena ochranná páska uplatněte reklamaci přímo u přepravce. Za škody vzniklé při přepravě nenese dodavatel odpovědnost.

 

Reklamační řád:
1. Vadné nebo poškozené zboží bude vyměněno po vzájemné dohodě a po zaslání reklamovaného zboží na naši adresu na náklady odesilatele.
2. Zboží musí být dodáno kompletní tak, jak bylo převzato od prodávajícího. (U vracení bez udání důvodu musí být i v původním obalu, s vysačkou).
3. Ke zboží musí být přiloženy veškeré listiny, které nakupující se zbožím obdržel, tedy například paragon, záruční list a jiné.
4. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.
5. Zboží je z hygienických důvodů k reklamaci přijato pouze řádně vyčištěné.
6. Z bezpečnostních důvodů nelze vracet (reklamovat samozřejmě ano) výrobky osobní ochrany. Na zboží poskytujeme záruční dobu danou zákonem. Pokud výrobce poskytuje záruku delší je uvedena v přiložené dokumentaci

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NjBkM