REFERENCE

Zde Vám přinášíme reference našich spokojených zákazníků, které pravidelně doplňujeme.

 

Jsem velmi spokojená s firmou Stomadental. Konečně se na dentálním trhu objevila firma, která nabízí kvalitní zboží za dobré ceny. Vyhovuje mi i rychlost dodání a dostatek informací. Obzvláště doporučuji diamanty pro jejich dlouhou životnost, ostrost a vynikající cenu. Líbí se mi i ruční kořenové nástroje a nástroje značky Osung.
MUDr. Bohdana Ševčíková, Blansko

 

Se společností STOMADENTAL spolupracuji z jasných důvodů, má naprosto profesionální jednání, příkladný přístup ke svým klientům, znalosti a vědomosti o nabízených produktech a materiálech. Má pro naše lékaře, prostě vždycky něco navíc.
WistDental Zlín

 

S materiálem Zical pracuji asi 2 roky. Dříve jsem k plnění kořenových kanálků používal materiál Sealapex (Kerr/SybronEndo). Žádné významné rozdíly v klinických výsledcích mezi oběma materiály po dvou letech nenacházím. Nejsem firmou STOMADENTAL nijak placen ani jinak odměňován či bonifikován.  
MUDr. Václav Hlinovský, Břasy

 

Spolupracuji s firmou Stomadental a jsem naprosto spokojená. Oceňuji velmi vstřícný přístup i široký sortiment zboží.
MUDr. Křížová Stomatologie Praha 4 Chodov

 

Když zhodnotím diamantové brousky od několika výrobců, mohu s klidem potvrdit, že zboží dodané firmou Stomadental patří k vysoce kvalitním a zároveň cenově velmi výhodných oproti konkurenci.
Také vyzkoušené ruční endodontické nástroje mě opravdu nadchly, protože už se mi nestává, že bych použila fialový pronikač na hledání kanálku a po jednom pacientovi ho hned házela do koše, protože by se ohnul nebo ještě hůř zlomil - firmou dodávaný pronikač je pružný, dostatečně ostrý a zároveň udrží dobře tvar.
I s rotační endodoncii jsem spokojená, dodávají za zajímavé ceny odpovídající kvalitu.
Světlovodné čepy, hemostal i jiné materiály také dodávané firmou Stomadental se zařadily mezi důležité vybavení naší ordinace a budu je i nadále objednávat, protože jsou kvalitní a zároveň finančně zajímavé.
MUDr.Kateřina Ottová, Ostrava

 

Pan Filák je velice seriózní a spolehlivý partner a proto s nim rada spolupracuji. Všechny jeho produkty se kterými často pracuji jsou kvalitní a nikdy mě nezklamaly. Navíc za super ceny, což je v dnešní době honu na zubní ordinace malý "zázrak".  Jen vice takových jako je on a jeho firma STOMADENTAL.
MUDr.Mrlíková Radana, Dolní Bečva 

 

Spolupráce s firmou Stomadental je naprosto bezproblémová, vždy vše vyřešíme velmi rychle a ke spokojenosti obou stran a funguje již několik let. S používanými materiály a jinými prostředky, které jsem si u výše zmiňované firmy objednával, ať už se jedná o výplňové materiály či preparační nástroje, jsem byl zatím vždy spokojen. Vyzkoušel jsem i světlovodné fiber čepy k foto kompozitním dostavbám a s jejich funkčností jsem spokojen a neshledávám u nich žádný problém. To samé mohu říci i o preparačních nástrojích, jejichž živostnost není, ve srovnání s preparačními nástroji jiných firem, horší.
Celkově mohu dle mého názoru firmu hodnotit kladně.
MUDr. Pavelka Aleš, Vsetín

 

Bezproblémová spolupráce, výborný sortiment, absolutní spokojenost. Doporučuji.
MUDr. Škaroupka, Blížkovice

 

Spolupráce s firmou STOMADENTAL je velmi profesionální, vyhovuje mi rychlost dodání a dostatek informací od obchodního zástupce. Cenově dostupné a kvalitní produkty jsou pro mou praxi velmi důležité a tato firma nabízí obojí.
MUDr. Arvai Tomáš, Havířov

 

S firmou Stomadental spolupracuji již téměř 3 roky. Chválím sortiment, kvalitu a výborné ceny. Časem jsem si vybrala ze sortimentu to, co mi nejvíce vyhovuje. Pro mě jsou to především materiály značky Prevest-hlavně Micron superior, Fusion ultra D/C a Zical. Vřele všem, doporučuji.
MUDr. Průžková, Hodonín


 

S panem Filákem (firmou Stomadental) mám velmi dobré zkušenosti. Oceňuji zejména ochotu, vstřícnost a profesionalitu. Rychlost dodání zboží a perfektní spolupráce jsou pro mne rozhodující.
MUDr.Josef Jirmásek, Rožnov pod Radhoštěm

 

Jsem spokojená se spoluprací s firmou STOMADENTAL a kolegům mohu jen vřele doporučit.
Mudr.A.Vaněčková, Praha

 

Odebírám od firmy Stomadental zboží již třetím rokem. Je mi blízká filozofie firmy, která staví na první místo zákazníka a ne zisk za každou cenu. Široký  a kvalitní sortiment, vstřícnost obchodních zástupců, skvělé ceny, rychlost dodání a jistota, že se na ně mohu vždy spolehnout je pro mě důležitá. A zde jsem to našla.
MUDr. Molčíková, Slavkov u Brna

 

S firmou STOMADENTAL a panem Filákem spolupracuji již třetím rokem a můžu říci, že poskytovný servis i nabízené produkty jsou na vysoké úrovni. Dlouhodobě pracuji s fixačním cementem FUSION ULTRA DC -duálně tuhnoucí a kořenovými čepy FIBER POST. Oba produkty jsou cenově ve srovnání s konkurencí velmi přijatelné a používám je v každodenní praxi. Spolupráci kolegům mohu jen doporučit.
MUDr.Tomáš Bartošík, Rožnov p.Radhoštěm

 
 
 

Kontaktujte nás

Naši partneři

stomadental STOMADENTAL team, s.r.o.
Toužimská 588/70
197 00 Praha 9

stomadental
stomadental

  stomadental
stomadental
stomadental +420 606 786 339  
stomadental stomadental@stomadental.cz  
  stomadental  

 
 

 

  Obchodní podmínky                   Reklamační řád                       GDPR